BİR EYYÜP KAYA KURULUŞUDUR

JOKER Gayrimenkul Yatırım Ofisi

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve tüm Türkiye’de gayrimenkul alanında birçok kişiye yardımcı olmuştur.. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği yaptığımız kişi ve kişilerle tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Misyon

Hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyon

En Uygun Gayrimenkulleri; tüketici beklentileri ve istekleri doğrultusunda yönlendirmek,

SAYGI VE BAĞLILIK

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.

Felsefemiz

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmak

Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Eyyüp Kaya

Gayrimenkul Ofisi

Gayrimenkul tercihlerini tüketici beklentileri ve istekleri doğrultusunda yönlendirmek en hassas noktamız.

Telefon

GSM:+90 532 165 95 48
Phone 02: (+032) 3427 7670

Adres

Yenişehir Mah. Osmanlı Bul. Sümbül Sok. Sweet Life Center Residence B Blok Kat:8 No:95   Pendik / İSTANBUL

Email

info@eyyupkaya.com
ik@eyyupkaya.com

Bize Yazabilirsiniz!

Her türlü gayrimenkul işinizde bize gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.